מה היא קבוצת מדריכי הרים?

"קבוצת מדריכי הרים" הוקמה במטרה לקדם את התחומים של טיפוס צוקים, טיפוס הרים וקניונינג, בעקבות הצורך של ציבור גדול בישראל בגוף שמקיים קורסים, פעילויות וטיולים איכותיים בתחומים אלו.

אנחנו קבוצה של מטפסי הרים וצוקים, ואנו גם מדריכים מוסמכים שפועלים יחדיו כבר שנים רבות בקידום הספורט, ובשנת 2007 איחדנו את פעילותנו תחת קורת הגג של "קבוצת מדריכי הרים".

אנחנו מקיימים על בסיס קבוע פעילויות איכותיות שמאפשרות לכם לחוות, ללמוד, להכיר ולהתקדם בתחומים שבהם אנו מצטיינים תוך הקפדה על שירות, מקצועיות ומעל הכל בטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

מעבר לפעילויות שמופיעות בפרסומים, ביכולתינו לספק שירותי הדרכה "לפי הזמנה" לכל צוק או הר שתרצו בעולם. כמו כן אנו גם עומדים לשירותכם במידע ובעזרה, ונותנים גם פתרונות לבעלי צרכים מיוחדים. השם "מדריך הרים" בא להדגיש את הנכונות שלנו לתת מענה ופתרון לכל מי שמתעניין בתחום וזקוק לאיש מקצוע שיוכל לעזור ולכוון אותו בדרך לקשר, לצעד, לחוויה ולפסגה.

בתחום טיפוס ההרים (טיפוס אלפיני) אנחנו המובילים בארץ כיום. משנת 2003 אנחנו מוציאים לפועל כל שנה משלחות טיפוס וקורסי טיפוס אלפיני, ואנו גאים לספר שכמה וכמה מטפסים אלפינים ישראלים שהתחילו את דרכם אצלנו הפכו למטפסים פעילים שהתקדמו והשיגו מטרות מכובדות מאוד בתחום. בשבילנו זוהי ההצלחה האמיתית ואנחנו ממשיכים לפתוח את הדלת לתחום נהדר ומופלא זה בשבילכם.

חברי הקבוצה

אורי אסידו

אורי אסידו

איל ויגדרזון

איל ויגדרזון

 גיניה פפיר

ג'ניה פפיר


לפרטים והזמנות

עבודה בגובה קישורים סנפלינג טיפוס הרים קורס חילוץ טיפוס צוקים מפת האתר גלריית תמונות לוח פעילויות קרובות צור קשר מי אנחנו לדף הבית
פעילויות לבוגרי קורסים טיפוס תרנים Canyoning in Israel and Jordan Contact Us About Us אנימציה ועיצוב אתרים בניית אתרים
גלישת מעטפת הדרכת עבודה בגובה

© כל הזכויות שמורות ל"אורי אסידו".